دسته بندی نشده

مزایای یوپی اس های لاین اینتراکتیو

چرا یو پی اس لاین اینتراکتیو بهترین انتخاب برای دیتاسنتر هاست؟

چرا یو پی اس لاین اینتراکتیو بهترین انتخاب برای دیتاسنتر هاست؟ عنوان مقاله ای است که می خواهیم امروز با هم در ارتباط با آن صحبت کنیم.

UPS Line Interactive چیست؟

هنگامی که برق ورودی به طور معمول کار می کند، مبدل در حالت AC به DC برای شارژ باتری است. اگر منبع برق ورودی از کار بیفتد، سوئیچ انتقال در واحد UPS باز می شود و اینورتر معکوس می شود تا باتری بتواند تجهیزات IT را تغذیه کند.
زمان انتقال بار برای یک یو پی اس تعاملی خطی کمتر از ۴ میلی ثانیه است. از آنجایی که اینورتر روی خط باقی می‌ماند، واحدهای UPS تعاملی شبکه، گذرگاه‌های سوئیچینگ را به حداقل می‌رسانند و حفاظت در برابر ولتاژ و اضافه ولتاژ، و همچنین سرکوب نویز و فیلتر الکترومغناطیسی نویز خط را فراهم می‌کنند. برای خرید یو پی اس لاین اینتراکتیو کلیک کنید.

 

مزایای UPS تعاملی خطی

بهره وری انرژی

کارایی یک یو پی اس با میزان توان مصرفی برای بارگذاری تجهیزات فناوری اطلاعات در مقایسه با عملکرد یو پی اس اندازه گیری می شود. در خط اتصال UPS کمتر از ۲ درصد از برق ورودی برای مصرف باتری استفاده می شود که به این معنی است که UPS می تواند تا ۹۸ درصد راندمان را ارائه دهد.

بار حرارتی

از آنجایی که واحدهای UPS تعاملی خطی به صرفه هستند، نسبت به انواع دیگر گرمای کمتری تولید می کنند. اگر برق ورودی در دسترس باشد، یک یو پی اس تعاملی خطی می تواند در دمای محیط بیرون کار کند. همچنین برای خرید استابلایزر می توانید با مادر تماس باشید.

قابلیت اطمینان

قطعات کمتر و دمای عملیاتی پایین تر به این معنی است که UPS های تعاملی خطی بسیار قابل اعتماد هستند و عمر طولانی دارند.

هزینه ها

واحدهای UPS متصل به خط گرانتر از واحدهای UPS آفلاین هستند، اما محافظت بیشتری نیز ارائه می دهند. مقدار به این بستگی دارد که کدام مرکز داده استفاده می شود.

 

تشکر از کاربران فرصت کیش که تا پایان مقاله چرا یو پی اس لاین اینتراکتیو بهترین انتخاب برای دیتاسنتر هاست؟ با ما همراه بودید.

منبع:

https://blog.enconnex.com/

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 + 17 =